Krakowskie Centrum Rehabilitacji w gronie najlepszych

Krakowskie Centrum Rehabilitacji zajęło III miejsce w prestiżowym rankingu Perły Medycyny 2010 w kategorii szpitali monospecjalistycznych.

Znalazło się także w gronie 10. najlepszych polskich szpitali monospecjalistycznych  w konkursie „Bezpieczny Szpital” dziennika Rzeczpospolita i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.
 
W zakończonym konkursie „Perły Medycyny” mogą brać udział wszystkie zakłady opieki zdrowotnej w Polsce, które podlegają ustawie z 30 sierpnia 1991 r. o zakładach opieki zdrowotnej.

W piątej edycji konkursu nagrodzone zostały – jak informują organizatorzy plebiscytu – zakłady opieki zdrowotnej i firmy działające na rynku medycznym, które są efektywnie zarządzane, stwarzają dogodne warunki swoim pracownikom, a przede wszystkim świadczą usługi bądź oferują produkty wysokiej jakości. Nagroda przyznana w tym roku Krakowskiemu Centrum Rehabilitacji sprawia, że szpital zalicza się do grona tych „placówek medycznych i firm działających na rynku medycznym, które zakresem swojej działalności oraz przy udziale kompetentnego personelu wpływają na poziom oferowanych produktów i usług – ich dostępność i jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów”.
 
Z kolei w  tegorocznej edycji konkursu „Bezpieczny Szpital” Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia i dziennika Rzeczpospolita udział wzięło 256 placówek medycznych z całego kraju. Krakowskie Centrum Rehabilitacji znalazło się w gronie 10. najwyżej ocenionych w rankingu publicznych szpitali monospecjalistycznych. Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH