Kolejne placówki z akredytacją CMJ

  • AK/Rynek Zdrowia
  • 2009-01-22 13:18:00

Kolejne cztery placówki otrzymały akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia – podaje Centrum w komunikacie.

Szpitale, które ostatnio uzyskały akredytację CMJ:
• Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, akredytacja pełna, ważna do 13 grudnia 2011,
• Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie, akredytacja pełna, ważna do 20 listopada 2011,
• Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej, akredytacja pełna, ważna do 4 stycznia 2012,
• Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie, akredytacja pełna, ważna do 30 grudnia 2011.

Dwa pierwsze szpitale przeszły proces akredytacyjny w ramach programu "Wsparcie procesu akredytacji zakładów opieki zdrowotnej", który współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie uzyskało certyfikat po raz pierwszy, a dla pozostałych szpitali są to już kolejne certyfikaty.

Aktualnie certyfikat szpitala akredytowanego posiada 75 jednostek.

Więcej na stronach internetowych Centrum:

http://www.cmj.org.pl/news.php?dzial=all&lm=cmj#381

Czytaj więcej:    jakość usług medycznych | Centrum Monitorowania jakości w Ochronie Zdrowia | przyznanie akredytacji

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy

reklama
Przetargi
Wyszukiwarka ofert przetarów UZP
Praca
Wyszukiwarka ofert pracy
Odwiedź nasze
pozostałe portale:
wnp.pl portalspozywczy.pl dlahandlu.pl rynekaptek.pl portalsamorzadowy.pl nasze-zyski.pl
Inne
wydawnictwa:
nowy przemysł rynek spożywczy
Copyright by Rynek Zdrowia