KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Euroimplantu

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Euroimplant SA w związku z zamiarem wprowadzenia akcji spółki na rynek główny warszawskiej GPW.

Przenosinom na rynek regulowany nie będzie towarzyszyła emisja akcji. Na podstawie prospektu emisyjnego do obrotu na rynku regulowanym trafi łącznie 75 295 122 akcji zwykłych na okaziciela serii A, C i D.

- Zatwierdzenie prospektu przez KNF oznacza dla nas już ostatni etap prac w związku z przejściem na rynek główny. Za kilka dni opublikujemy prospekt, natomiast samo przejście powinno się udać zrealizować na przełomie marca i kwietnia 2011 roku - mówi Andrzej Kisieliński, prezes zarządu Euroimplant SA.

W październiku ubiegłego roku Euroimplant dokonał zakupu nieruchomości o powierzchni 0,9 ha w miejscowości Kajetany (gmina Nadarzyn), na której rozpocznie budowę pierwszego zakładu produkcyjnego. Projekt realizowany jest w ramach inwestycji budowlanej: "Laboratoria Euroimplant – wdrożenie innowacyjnych produktów inżynierii tkankowej" (program operacyjny - Innowacyjna Gospodarka), realizowany przy udziale środków unijnych w ramach umowy z PARP.

Od 20 września 2010 roku Euroimplant SA jest notowana w ramach nowego indeksu - NC Life Science, który jest przeznaczony dla spółek z dużym potencjałem wzrostu działającym w branży medycznej i biotechnologii. Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH