Centrum Medyczne ENEL-MED zapewni kompleksową obsługę z zakresu diagnostyki obrazowej Wojskowemu Instytutowi Medycyny Lotniczej w Warszawie. Natomiast w Bolesławcu, w ramach akcji profilaktycznej Urzędu Gminy, przeprowadzi badania mammograficzne i USG piersi.

Już po raz trzeci Centrum Medyczne wygrało przetarg zorganizowany przez Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej. Dzięki zawartej umowie, o wartości blisko 357 tys. zł, pacjenci Instytutu będą mogli wykonywać w stołecznym szpitalu ENEL-MED-u badania z zakresu TK, RM oraz mammografii.

Związki Enel-Med z placowkami publicznymi poprzez świadczone usługi outsourcingowe z zakresu diagnostyki obrazowej są ścisłe.półka posiada w swoim stołecznym szpitalu oraz w pełnoprofilowych oddziałach w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, pracownie TK, RM, USG i RTG.

Ponadto ściśle współpracuje z sześcioma publicznymi ośrodkami medycznymi w Polsce. Posiada dwa odziały diagnostyczne - w Szpitalu Bielańskim w Warszawie i ZOZ w Bolesławcu oraz cztery mniejsze pracownie diagnostyczne: w Szpitalu im. F. Raszei w Poznaniu, Samodzielnym Zespole Publicznych ZOZ w Wołominie, Szpitalu Powiatowym w Mielcu i Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, w których łącznie znajdują się 4 pracownie TK, 3 pracownie MR i 2 pracownie RTG.

Warto tu również dodać, że na terenie gminy Bolesławiec, w ramach akcji profilaktycznej „Badania przesiewowe – profilaktyka schorzeń sutka u kobiet” spółka przeprowadza badania mammograficzne kobiet powyżej 40 lat. Badania odbywają się we własnym oddziale diagnostycznym Enel-Med, utworzonym przez tę firmę w 2008 roku przy miejskim ZOZ i wyposażonym w nowoczesną pracownię TK, RTG, USG oraz badań mammograficznych.

Enel-Med obsługuje także 18 placówek na terenie całej Polski, dokonując opisów zdjęć RTG , zapewnia dostęp do wykwalifikowanych lekarzy radiologów oraz całodobowe konsultacje lekarskie w zakresie tej specjalizacji.

Jak zapowiada Adam Rozwadowski – prezes Centrum Medycznego Enel-Med, firma w tym roku zamierza pozyskiwać kolejnych partnerów spośród publicznych ośrodków zdrowia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH