EMC: zmiana znaczącej umowy w spółce zależnej

Zgodnie z rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych, Zarząd EMC Instytut Medyczny S.A. informuje o otrzymaniu 9 października 2014 r. zawartych przez spółkę zależną "Zdrowie" sp. z o.o. w Kwidzynie aneksów z NFZ.

Chodzi o aneksy z Pomorskim Oddziałem NFZ w Gdańsku dotyczące udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w rodzajach: leczenie szpitalne, ambulatoryjna opieka specjalistyczna, ambulatoryjna opieka specjalistyczna (ambulatoryjne świadczenia diagnostyczne kosztochłonne) oraz podstawowa opieka zdrowotna w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2014 roku.

Świadczenia opieki zdrowotnej, o których mowa wyżej udzielane są przez należącą do EMC Instytut Medyczny S.A. spółkę zależną "Zdrowie" sp. z o.o. w Kwidzynie.

W wyniku podpisania ww. aneksów zmianie uległa wartość największej umowy, która wynosi obecnie 22 158 421,00 zł (zwiększenie o 5 380,66 zł). Łączne maksymalne zobowiązanie Oddziału Funduszu wobec Spółki z tytułu świadczeń udzielanych przez "Zdrowie" sp. z o.o. w Kwidzynie. w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2014 roku wynosi obecnie 28 811 926,10 zł (zwiększenie o 8 862,86 zł).

Więcej: http://inwestycje.pl/ Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH