Dolnośląskie, Opolskie: Biuro Rzecznika Praw Pacjenta zaprasza na szkolenia Zgłoszenia na szkolenia organizowane przez Biuro RPP w Dolnośląskiem i Opolskiem przyjmowane są do 30 marca 2017 r. Fot. Archiwum

Biuro Rzecznika Praw Pacjenta zaprasza dyrektorów szpitali i pełnomocników ds. praw pacjenta, pełniących swoje obowiązki w placówkach medycznych na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego, na szkolenia nt. praw pacjenta.

Szkolenia Biuro organizuje we współpracy ze Związkiem Powiatów Polskich oraz Starostwem Powiatowym we Wrocławiu i Starostwem Powiatowym w Kluczborku. Poświęcone będą prawom przysługującym pacjentom i praktycznym aspektom ich realizowania. Omówione zostaną także wnioski płynące ze zgłoszeń pacjentów do Biura oraz pracy Rzecznika Praw Pacjenta, w tym prowadzonych postępowań. Szkolenia poprowadzą eksperci - pracownicy Biura Rzecznika Praw Pacjenta.

Spotkania będą okazją do wymiany poglądów na temat roli pełnomocnika ds. praw pacjenta w szpitalu. Podczas szkoleń przewidziany jest także czas na dyskusję o zidentyfikowanych problemach oraz współpracy kierownictwa placówek medycznych i pełnomocników ds. praw pacjenta z Rzecznikiem Praw Pacjenta.

Terminy szkoleń:
- 6 kwietnia 2017 r. w godz. 10:00-14:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wrocławiu przy ul. T. Kościuszki 131 (woj. dolnośląskie);
- 7 kwietnia 2017 r. w godz. 10:00-14:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kluczborku przy ul. Katowickiej 1 (woj. opolskie).

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 marca 2017 r.

Więcej: www.bpp.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH