CM Enel-Med: 122 mln zł przychodów po trzech kwartałach br.

Centrum Medyczne Enel-Med po trzech kwartałach 2011 roku odnotowało ponad 160 proc. wzrostu zysku netto i ponad 20 proc. wzrostu przychodów.

Spółka po III kwartałach 2011 roku wypracowała zysk netto na poziomie 3,1 mln zł, a więc aż o 161,6 proc. więcej niż w ciągu pierwszych 9 miesięcy roku 2010. Spółka osiągnęła w tym okresie także znaczny wzrost zysku brutto - o 128,7 proc.- wypracowując 4,3 mln zł. Przychody ze sprzedaży Enel-Med wzrosły o 21,3 proc. do wartości 122,6 mln zł.

Sytuacja gospodarcza w Europie nie wpłynęła na działalność Centrum Medycznego Enel-Med. Co więcej spółka może uznać okres od I do III kwartału tego roku za bardzo udany.

- W ciągu pierwszych 9 miesięcy 2011 roku podpisaliśmy 233 nowe umowy z klientami korporacyjnymi dotyczące opieki abonamentowej. Poprawiliśmy także znacząco zyskowność na wszystkich poziomach oraz rentowność prowadzonej działalności - mówi Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med.

Wśród najważniejszych wydarzeń jakie miały miejsce w spółce od stycznia do września 2011 roku znalazło się podpisanie umowy ramowej z PZU Pomoc na świadczenie usług medycznych na rzecz pracowników i klientów spółki. W lipcu 2011 roku spółka podpisała umowę z Sonoco Poland Packaging Services na świadczenie usług medycznych na terenie całego kraju dla pracowników firmy oraz na stworzenie gabinetu przyzakładowego w siedzibie firmy w Łodzi. Wartość tej umowy może wynieść około 6,9 mln zł w ciągu 5 lat. Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH