Środa, 24 września 2014 

Medicover/Rynek Zdrowia | 04-06-2012 14:00

Bielsko-Biała: pierwsze Centrum Medicover

W maju br. w Bielsko-Białej otwarto pierwsze Centrum Medicover w tym mieście. Dorośli i dzieci mogą korzystać z opieki medycznej lekarzy rodzinnych, lekarzy specjalistów oraz szerokiego zakresu badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Placówka zlokalizowana jest przy ul. Karpackiej 24.

Do dyspozycji pacjentów oddano 8 gabinetów konsultacyjnych, w tym w pełni wyposażone gabinety ginekologiczne i okulistyczne oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny m.in. USG ginekologiczne, USG naczyniowe, USG internistyczne. Poza lekarzami medycyny rodzinnej, można skorzystać z porad m.in. alergologa, chirurga, dermatologa, kardiologa, psychologa czy neurologa. W przychodni przyjmują również specjaliści dziecięcy.

W ofercie są też specjalne propozycje dotyczące opieki medycznej dla seniorów, uwzględniające potrzeby zdrowotne osób po 65. roku życia oraz dla dzieci od 0 do 2 lat, z pakietem szczepień. Można także zgłosić się na jednorazową wizytę.

  • Fatalne
    Brak lekarzy pediatrów. Jak siĘ ma abonament rodzinny i chce się skorzystać z porady pediatry (zagwarantowanego w pakiecie w na następny dzień), to rejestrują do lekarza ogólnego, który pomoże tyle co woda święcona. Do chorego dziecka potrzebny jest pediatra, a maja tam tylko jednego takiego lekarza! Koszmar. Dostęp do okulisty dziecięcego - raz w tygodniu, w godzinach od 10-17 - fatalne. Nie polecam, OGROMNY spadek jakości usług po rezygnacji Medicover z umowy z Ultramedic.

    ~Manekineko, 2012-10-17

DODAJ KOMENTARZ

SUBSKRYBUJ WIADOMOŚCI RYNKU ZDROWIA

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl
prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Rynek Zdrowia: polub nas na Facebooku


Rynek Zdrowia: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze


RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

NAPISZ DO NAS

Na nadejście Eboli technicznie jesteśmy przygotowani

Szerzenie się zachorowań na gorączkę krwotoczną Ebola w Afryce Zachodniej jest potężnym problemem epidemiologicznym, który może dotyczyć mieszkańców innych kontynentów. W przypadku Polski ryzyko przywleczenia wirusa wywołującego Ebolę jest niewielkie, ale jednak możliwe - mówi nam dr Iwona Paradowska-Stankiewicz, konsultant krajowy w dziedzinie epidemiologii, pytana o praktyczne przygotowanie szpitali na wypadek tego zagrożenia.

POLECAMY W SERWISACH