AOTMiT ws. leczenia niewydolności oddychania: prosimy o uwagi i sugestie Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu składania uwag. Jest również otwarta na propozycje spotkań. Fot. Archiwum

W związku z rozpoczęciem prac na wyceną świadczenia dla grupy JGP D45 - Leczenie niewydolności oddychania przy zastosowaniu nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej (NWM) > 17 r.ż., AOTMiT zwraca się z prośbą o kierowanie do niej wszelkich uwag, sugestii i opinii dotyczących realizacji przedmiotowego świadczenia.

W komunikacie na swojej stronie internetowej, AOTMiT pisze: ''cenimy sobie głos środowiska medycznego na co dzień sprawującego opiekę nad pacjentem, środowiska eksperckiego wyznaczającego standardy i nowe trendy, organizacji pacjenckich reprezentujących tych, którym świadczenia mają przynieść najwięcej korzyści, a także wielu innych uczestników rynku usług zdrowotnych. Państwa uwagi i doświadczenie z najróżniejszych obszarów sektora ochrony zdrowia pozwalają na uwzględnienie w procesie taryfikacji specyfiki świadczenia czyniąc go bardziej przejrzystym, obiektywnym i rzetelnym, stanowiąc tym samym podstawę wyceny spełniającej oczekiwania wszystkich zainteresowanych stron''.

Uwagi można zgłaszać w formularzu dostępnym  na stronie AOTMiT w terminie do 30 września 2017r.

Więcej: www.aotmit.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

PARTNER DZIAŁU

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH