Nasz cel: wspierać i edukować Anna Gadomska, Dyrektor generalny Grupa Twoja Kariera sp. z o.o.

.

W ramach Grupy Twoja Kariera został właśnie uruchomiony portal rekrutacyjny pharmacareers.pl, który powstał z myślą o rynku farmaceutycznym. Stworzenie portalu było naturalnym efektem naszej współpracy z firmami reprezentującymi powyższy sektor rynku w obszarze szkoleń i rozwoju pracowników, a także realizacji projektów konferencyjnych. Specjalnie sprofilowane oferty oraz działania skupiające się na wybranym obszarze są niezwykle ważne, dlatego też postanowiliśmy przygotować wspólną platformę spotkania dla kandydatów oraz pracodawców.

Na szeroką skalę rozpoczęliśmy współpracę z uczelniami wyższymi, gdzie podczas naszych spotkań ze studentami będziemy mówić o dobrych praktykach na rynku pracy, efektywnej współpracy z rekruterami oraz o budowaniu swojego wizerunku. Obecnie kandydaci często słyszą, że w dzisiejszych czasach mamy do czynienia z rynkiem pracy, gdzie pracownik dyktuje warunki. Niestety kandydaci zapominają o tym, iż taka sytuacja jest tylko w wybranych sektorach rynku i że jest ona zmienna, a co za tym idzie, bez względu na koniunkturę na rynku należy pamiętać o fundamentalnych zasadach budowania swojej własnej marki pracownika.

Jako pierwsi na rynku implementujemy więc rozwiązanie, które ma na celu uświadomienie kandydatom, jak ważne jest budowanie swojego wizerunku. Nasz generator CV zawiera funkcję rekomendacji, dzięki której mogą oni wysłać e-mail do poprzedniego pracodawcy, a następnie w panelu dodać treść udzielonej rekomendacji do swojego CV. Obecnie wiele firm chętnie korzysta z rekomendacji i poleceń w procesie rekrutacyjnym, głównie mówimy tu o sytuacji, gdzie kandydata rekomenduje inny pracownik, my natomiast przypominamy, że to właśnie rekomendacja poprzedniego pracodawcy jest niezwykle cenna, gdyż oznacza ona pozytywne zweryfikowanie kandydata już jako sprawdzonego pracownika.

Chcemy umożliwić także młodym ludziom prezentację własnej osoby w atrakcyjny i nowoczesny sposób, dlatego też kandydaci umieszczający swoje CV w naszym serwisie mogą skorzystać z proponowanych przez nas rozwiązań, takich jak możliwość dodania linku do filmu w serwisie You Tube (również niepublicznego) lub przygotowanej prezentacji.

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH