EEC 2017: debata o przemyśle farmaceutycznym jako nośniku innowacji Podczas ubiegłorocznej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego; FOT. PTWP

Strategie firm farmaceutycznych, ich współpraca z administracją oraz odpowiedzialność i wizerunek przemysłu farmaceutycznego - to niektóre zagadnienia jednej z sesji w ramach IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress - EEC 2017, Katowice, 10-12 maja.).

Do udziału w dyskusji o wybranych aspektach funkcjonowania przemysłu farmacetycznego w Europie Centralnej zostali zaproszeni między innymi liderzy tej branży, przedstawiciele resortu zdrowia oraz rozwoju, eksperci rynku farmaceutycznego.

EEC 2017 to trzy dni debat, ponad 100 sesji tematycznych z udziałem 700 prelegentów i 8 tysięcy gości. Miejscem Kongresu będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe razem z halą Spodka w Katowicach.

Pełna agenda Kongresu i rejestracja na stronie: www.eecpoland.eu

Już tradycyjnie podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego - największej biznesowej imprezy w Europie Centralnej - nie zabraknie także sesji poświęconych różnym aspektom funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce i innych krajach.

Sesja „Rozwój branży farmaceutycznej w Europie Centralnej” odbędzie się 11 maja, w godz. 11.30-13.00.

Ramowa tematyka panelu:
• Biznes wrażliwy społecznie? Strategie firm, współpraca z administracją, odpowiedzialność i wizerunek
• Konkurencja pod presją polityki. Rola regulacji i finansowania systemów ochrony zdrowia
• Przemysł farmaceutyczny nośnikiem innowacji. Rola sektora badawczo-rozwojowego

Więcej o innych sesjach EEC 2017 dotyczących sektora medycznego:
www.rynekzdrowia.pl

EEC 2017 stwarza znakomitą okazję do kontynuowania dyskusji na niektóre tematy poruszone w trakcie niedawnego II Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC, Health Challenges Congress, Katowice, 9-11 marca br.), na którym obecni byli przedstawicieli niemal wszystkich środowisk związanych z szeroko rozumianą ochroną zdrowia. Odbyły się 52 sesje z udziałem ponad 300 prelegentów i ok. 2,5 tys. gości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MEDYCYNĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekzdrowia.pl prosto na Twój e-mail

Rynekzdrowia.pl: polub nas na Facebooku

Rynekzdrowia.pl: dołącz do nas na Google+

Obserwuj Rynek Zdrowia na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

POLECAMY W PORTALACH